שיווק דלתות פלדה מוצרי נעילה ומיגון 
תקנון    /      אודות    /     טיפים ומאמרים   
 צור קשר

חייג עכשיו 054-3384388

שיווק דלתות פלדה מוצרי נעילה ומיגון 
תקנון   /
אודות    / טיפים ומאמרים    צור קשר 

אודות

דלתות השלום הוא מרכז דלתות הפלדה של ישראל ,לביטחון ויופי מושלם לבית ולעסק. אנו מתמחים ביעוץ והתאמה לצורכי הלקוח  ובהתקנת  דלתות פלדה איכותיות ומוצרי מיגון ונעילה של החברות המובילות בארץ ובעולם עם תו תקן של מכון התקנים.פעילות החברה בכול הארץ ומספקת  שירותי פריצת דלתות פלדה ומנעולנות באישור משטרת ישראל 

בין המוצרים שאנו מציעים: דלתות פלדה, דלתות אש, דלתות רפפה למחסנים, דלתות מוסדיות, דלתות פלדה דקורטיביות, צילינדרים, מנעולים, מנגנוני נעילה, מולטילוק ועוד. כל הדלתות הן מהאיכות הטובה ביותר, לשמירה על הביטחון האישי בבית שלכם. אנו מוכרים מבחר רחב ועשיר של דלתות פלדה מובחרות, הן דלתות פנים והן דלתות חוץ, במגוון עיצובים.

השיווק הוא ישיר, ובמחירים אטרקטיביים ללא תחרות. בנוסף, ניתנות הנחות לוועדי בתים, למשפחות חד הוריות, לפנסיונרים ולנכים, כמו גם בקניות מרוכזות.

דלתות השלום חרטו על דגלם שירות אמין, אדיב ומקצועי. לעסק ניסיון רב בתחום, המבטיח לכם את דלתות הפלדה החזקות והטובות בארץ.

שירותי פריצה ומנעולנות

בדלתות השלום אנו רותמים את ניסיוננו ואמינותנו בתחום דלתות הפלדה למתן שירותי מנעולנות ופריצה של דלתות פלדה בכל אזור השפלה.

שירותנו בתחום המנעולנות כוללים: החלפת מנעולים, החלפת צילינדר, החלפת מנגנונים, הוספת מנגנונים, הוספת מנעול ג'ואל או מנעול כספת, פריצת דלתות פלדה ותיקון דלתות לאחר פריצה.

שירותי הפריצה שלנו זמינים 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה. השירות ניתן לחברות, למוסדות וללקוחות פרטיים בכל מצב חירום המצריך פריצת מנעול.

שירותי הפריצה של דלתות השלום מאושרים על ידי משטרת ישראל.

התקשרו אלינו ונשמח להגיש לכם שירות מהיר, יעיל ואדיב ללא תחרות.

logo בניית אתרים